Westgate

Neuss, Almanya

Westgate Neuss Projesi, Ren Nehri’nin batı kıyılarında, Düsseldorf’un tam karşısına konumlanmış olan Neuss’ta 18 daire, 3 dükkan ve 31 araçlık otoparktan oluşuyor.

Düsseldorf merkeze 10 km uzaklıkta bulunan proje, Düsseldorf Havaalanına 15 km, Düsseldorf Tren garına 11 km, Köln merkeze ise 38 km uzaklıkta, son derece kilit bir konumda bulunuyor.

Neuss

Almanya

Neuss, Kuzey Ren-Vestfalya’nın güneybatısında, en önemli Ren metropolleri olan Düsseldorf ve Köln arasında yer alıyor. Ren Nehri üzerinde renkli, otantik, ekonomik ve kültürel açıdan canlı bir şehir olan Neuss, özel lokasyonuyla, çok sayıda saygın ve büyük şirketin Avrupa ve Alman merkezine ev sahipliği yapıyor. Şehir, önemli bir demiryolu kavşağı, liman ve sanayi merkezi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Neuss aynı zamanda canlı bir sosyal hayata sahip. Neuss’taki tiyatrolar ve festivaller Almanya’nın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor. Her yıl Ağustos ayında 7.000’den fazla atıcının katılımı ile Neuss Yurttaş ve Atıcılar Festivali yapılıyor. Her yıl Globe Tiyatrosu’nda ilham verici performanslara sahne olan Shakespeare Festivali, Neuss’ta sanata farklı bir boyut getiriyor.

Özellikle Clemens-Sels-Müzesi kesinlikle görülmeye değer yerler arasında bulunuyor.

Neuss’da, Ren’in kıyısında bulunan çekici parklar arasında, uzun yürüyüşler yapmak ya da bisiklet sürmek de size çekici gelebilir.

Bugün bir konser salonu olarak faaliyet gösteren ve tarihi 1639 yılına uzanan Zeughau; farklı mimarisiyle, 12. yy’dan günümüze ulaşan tek antik şehir kapısı olan Obertor; mistisizmiyle, 13. yy’dan günümüze ulaşan tek yuvarlak kale kapısı olan Blutturm (Kanlı Kule) özgünlüğüyle tarihin farklı dönemlerinden bugüne uzanıyor.

Tarihi, modern ulaşım ve ticaret yollarının üzerinde olması, Neuss’u her dönemin önemli bir merkezi haline getiriyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker Investment GmbH

Lokasyon

Jülicher Landstraße 32-34 41464 Neuss

Teslim Tarihi

2020