Tennyson Gardens

Maidstone, İngiltere

Tennyson Gardens Projesi, Londra’nın 61 km güneydoğusunda, İngiltere’nin bahçesi olarak görülen Maidstone’da bulunuyor. Proje, konforunuz için en ince detayına kadar düşünülmüş olan nehir manzaralı 162 daireden oluşuyor.

Maidstone merkezinde bulunan proje, tren istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

Maidstone Doğu tren istasyonundan, yaklaşık 1 saat süren yolculukla Londra Victoria, Londra Blackfriars ve Londra St Pancras istasyonlarına ulaşılabiliyor.

Tennyson Gardens’ta temiz havada Medway Nehri kenarında yaşamanın keyfi, projeye olan ilgiyi arttırıyor.

Tennyson Gardens

Maidson, İngiltere

“Dünyanın En Güzel Kalesi” olarak şehir tarihinin en güçlü sembolleri arasında yerini alan 900 yıllık Leeds Kalesi, 14. yy’da Başpiskopos Courtenay tarafından inşa edilen İngiltere’nin en büyük ve en ince, yüksek yapılı kilisesi The Parish Church gibi tarihi değerleriyle kimliğini koruyan Maidstone; aynı zamanda geçmiş ile gelecek arasında köklü bir bağı da sembolize ediyor.

Medway Nehri boyunca uzanan Maidstone; yürüyüş ve bisiklet yolları, nehir gezileri, zengin habitatı ve 17.yy’dan kalma yapıları ile ünlü doğa parkı Tyland Barn, uluslararası golf turnuvalarına ev sahipliği yapan sahaları ile görsel zevke, eşsiz doğaya ve açık alan sporlarına davet ediyor. Dünyaca ünlü golfçüler bu turnuvalarla sadece spora değil turizme de katkı sağlıyor.

Okul, kolej gibi eğitim donatıları, alışveriş ve eğlence alanları, yıl boyunca düzenlenen festival, konser, tiyatro gösterileri ile daima canlı olan şehirde; geleneksel publar, barlar, popüler gece kulüpleri de çok yönlü ve renkli bir sosyal hayat sunuyor.
Sanatseverler için bir çekim merkezi olan ve içerisinde doğa, güzel sanatlar ve insanlık tarihine ilişkin 600 binden fazla eserin yer aldığı 2. derece koruma altındaki Maidstone Müzesi ve Bentlif Sanat Galerisi ve Yazar William Caxton, Sir Lawrence Washington, Lord Avebury gibi İngiltere tarihinin önemli isimlerinin heykellerinin yer aldığı Bank Street ise tarih ile sanatın mükemmel uyumuna örnek teşkil ediyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker Holding London

Lokasyon

KCC Library Sandling Road Maidstone ME14 2LP - İngiltere

Teslim Tarihi