Peker Häuser Heinsberg

Heinsberg, Almanya

Peker Häuser Heinsberg, Almanya-Hollanda-Belçika sınır bölgesinde kilit bir rol üstlenen konumu ile ön plana çıkan Heinsberg’de bulunuyor. Her biri 2+1 olan 48 daire ve 72 araçlık bir özel otoparktan oluşan proje, şehir merkezi, okul, hastane, alışveriş merkezi gibi her tür sosyal ihtiyaca yürüme mesafesinde bulunuyor. Yeşil alanları, sosyal imkanlara olan yakınlığı ve konumu fark yaratan proje, Heinsberg’in müstakil evlerin arasında yükselen en büyük binası olarak da biliniyor.

Heinsberg

Almanya

Almanya-Hollanda-Belçika sınır bölgesindeki coğrafi konumu nedeniyle kilit bir rol üstlenen ve Almanya’nın batı aksında, Düsseldorf – Hollanda otobanı üzerinde bulunan Heinsberg’de, şehir merkezinden trenle büyük şehirlere ve uluslararası havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Birçok üniversiteye olan yakınlığı da Heinsberg’e ayrı bir cazibe katıyor.

Yedi asrı geçen köklü geçmişi, ortaçağ şehirlerine özgü kültürel mirası, Neuenheim Bölgesindeki Roma kültürü izleri ile adeta tarihin sayfaları arasından bugüne uzanıyor.

Begas Haus – Sanat ve Bölge Tarihi Müzesi, Kirchberg Kalesi, Aziz Stephen’s Prophecy Kilisesi, Lourdes Grotto da bulunan Meryem Heykeli, eski şehir bölgesi ve Heidelberg Kalesi gibi tarihi yapılarıyla Almanya’nın en popüler turizm bölgelerinden biri olan şehirde, tarihi değirmenler de dikkat çekiyor. Gangelt-Breberen’deki Müze Değirmeni, kuşkusuz bunlar arasında en çarpıcı ve en gözde olanı.

Şehrin turizme katkı sunan bir diğer önemli özelliği ise Gangelt- Schierwaldenrath ile Geilenkirchen-Gillrath arasında asırlık buharlı tren ile yapılabilecek gastronomi yolculuğuna imkan sunması. Gurme pazarı lezzet yolculuğuna çıkmak isteyenlerin durağı olurken, Almanya ve Avrupa’nın en eski üniversitelerinden Heidelberg Üniversitesi de şehrin farklı dinamiklerinden birini oluşturuyor.

RurUfer bisiklet yolu, Effeld Köyü, Birgeler Ormanı,Vahşi Yaşam Parkı gibi cennet köşeleri ise romantik bir atmosferde yaşamın güzelliklerini keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Proje Sahibi

Peker GYO A.Ş.

Lokasyon

Weidenbruch 1-3 52525 Heinsberg

Teslim Tarihi

2018