Peker Häuser Dormagen

Dormagen, Almanya

Peker Häuser Dormagen Projesi, Köln ile Düsseldorf arasında bulunan Dormagen’de 6 blok, 95 daire, 11 dükkan ve 120 araçlık otoparktan oluşuyor.
Proje, Dormagen şehrinin güney bölgesinde yer alıyor. Arabanızla 10 dakikalık mesafede tren istasyonuna ulaşabiliyorsunuz. Düsseldorf, Köln ve çevre şehirlere ulaşmak için uygun otoyol bağlantıları ise birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Okul, hastane, alışveriş merkezi ve çeşitli sosyal donatılara sadece birkaç dakikalık yürüyüşle ulaşılabiliyor. Ayrıca Peker Häuser Dormagen’in kendine ait bir çarşısı da bulunuyor. Yanı başında ormanlık alan bulunan proje, sunduğu yeşil alanla temiz hava ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Dormagen

Almanya

Ren Nehri kenarında bulunan Dormagen, Köln ile Düsseldorf arasında bulunuyor. Çocuk ve aile dostu bir şehir olarak bilinen ve yemyeşil bir ormana sahip olan Dormagen, adeta tarih, kültür, doğa tutkunlarını davet ediyor.
2000 yıllık bir tarihe sahip olan Dormagen, orijinalliğini bugüne kadar koruyarak, yılda 500.000’den fazla turistin ilgisini çeken Zons ortaçağ kenti ve Roma döneminden kalan eserleri ile bir tarih ve kültür şehri olarak ön plana çıkıyor.
Bölgedeki tarihi kiliseler mutlaka görülmeye değer tarihi eserleri arasında yerini alırken, Uluslararası Ses ve Radyo Müzesi de zengin koleksiyonu ile müzik tarihi meraklılarına farklı bir deneyim sunuyor.
1992 yılından beri her yıl Eylül ayında düzenlenen Alte Müzik Festivali’nde Romanesk Manastır Bazilikası, muhteşem bir sahneye dönüşerek ihtişamlı bir ortamda herkesi müziğin sihrine ortak ediyor.
Muhteşem doğası ile “Bisiklet Dostu Şehir” unvanı alan Dormagen; geniş orman ve yürüyüş parkurları ile doğa severlere tablo gibi bir görüntü sunuyor.
Dormagen, Avrupa’nın en güçlü ekonomik bölgelerinden birinin kalbinde yer alıyor. 30.000 çalışanı bulunan Bayer Kimya Fabrikası gibi dünyanın önde gelen sanayi şirketleri Dormagen’de bulunuyor ve şehrin ekonomisini ayakta tutuyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Proje Sahibi

Peker GmbH

Lokasyon

Moselstr. 2-14 41540 Dormagen

Teslim Tarihi