Northgate

Düsseldorf, Almanya

Northgate Projesi, Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin başkenti 612 bin nüfuslu Düsseldorf’ta bulunuyor. Proje, şimdiden dikkatleri üzerine çekerken, büyük bir otel grubuyla yapılan 30 yıllık kira anlaşması da projenin cazibesini artırıyor.
12.000 m2 büyüklüğündeki arsa üzerine 7.000 m2 otopark alanı,
18.000 m2 otel alanı ve 2.000 m2 ofis alanı olmak üzere toplam 27.000 m2 satılabilir alan bulunan karma bir proje yapılıyor. Proje, 427 oda otel / boarding ve 228 araçlık otoparktan oluşuyor.
Northgate Projesi, dünya üzerindeki 180 varış noktasıyla olan bağlantısı sayesinde Almanya’nın üçüncü büyük havalimanı olan ve Avrupa’nın birçok ekonomik merkezine hızla ulaşım olanağı sağlayan Düsseldorf Havaalanı’na sadece 8 dakika, şehir merkezine ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Düsseldorf

Almanya

Ren Nehri’nin kıyısına kurulmuş, yarım milyonu aşkın nüfusuyla Almanya’nın en önemli moda kenti olan Düsseldorf, köklü tarihi, güzelliği, canlı eğlence hayatı ile tüm Avrupa’nın gözde şehirleri arasında yer alıyor.
Almanya’nın bu en büyük 7. şehri, dünyanın önde gelen moda ve ticaret fuarları, uluslararası öneme sahip iş ve finans merkezi olması ve dünyaca ünlü ticari markaların merkezlerini bünyesinde barındırması ile ekonomideki iddiasını ortaya koyuyor. Königsallee Bulvarı, dünyanın marka olmuş alışveriş caddelerinden biri olarak biliniyor.

Düsseldorf, Napolyon’un ünlü tarihi benzetmesiyle; ‘Almanya’nın küçük, güzel Paris’i” olmayı sonuna kadar hak ediyor.

‘En yaşanılabilir şehirler’ sıralamalarında her yıl üst basamaklarda yer alan Düsseldorf’ta, toplu taşıma da dünya standartlarının üstünde. Bunun yanında, şehirden trenle bütün Hollanda ve Belçika şehirlerine 2 saatte ulaşılabiliyor.
Yüzölçümünün % 47’sini kaplayan yeşil alanı, 43 doğal anıtı, 11 doğa koruma alanı, Hofgarten, Ostpark, Bilk Rhine ve Kuzey Parkı gibi muhteşem güzelliğe sahip parkları ile şehir adeta nefes alıyor. Sanat, müzik ve modanın da gözde şehri Düsseldorf’da Stadtmuseum, Neanderthal, Kunst Palast, Goethe, Löbbecke, Hentrich Cam Müzeleri ve Düsseldorf Sanat Salonu, Ren Alman Operası, Tonhalle Düsseldorf ile Düsseldorf Schauspielhaus tiyatroları ise estetikle ahengi, sanatla tarihi, keyif ile müziği birleştiriyor.
Lin Kalesi kentin tarihine güçlü bir katkı sunarken, Heinrich-Heine Üniversitesi, Düsseldorfer Photoschule Fotoğrafçılık Okulu, Müzik Yüksek Okulu ile Sanat Akademisi ise tüm dünyadan geleceğini kurmak isteyen genç beyinleri kendisine çekiyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker GmbH

Lokasyon

Vogelsanger Weg 155 40470 Düsseldorf

Teslim Tarihi

2021