NEF22 ATAKÖY

İstanbul,Türkiye

Peker Holding’in arazi sahibi olduğu ve projesini geliştirdiği Nef22 Projesi, Sign of the City Awards 2016 En İyi Rezidans ödülünün sahibidir.
Nef22, İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün tam kesiştiği noktada, Osmanlı dönemindeki adıyla “Baruthane”, bugünkü adıyla Ataköy’de bulunuyor.
Proje, 1955 yılında kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği projelerle bir çok uluslararası ödüle sahip, dünyanın önde gelen prestijli mimarlık firmalarından biri olan HOK Washington DC imzasını taşıyor.
Yaklaşık 25.000 m2 arsa alanı üzerinde kurulmuş olan Nef22, 18 katlı 6 bloktan oluşuyor. Projede 45 ile 234 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Konut, ofis ve alışveriş merkezini bir arada sunan, toplam 1593 bağımsız bölümden oluşan karma projede, 124 mağaza, 1469 konut ofis bulunuyor. Nef22 projesi, her detayı düşünülmüş tasarımıyla, bölgeye yepyeni bir yaşam konsepti getiriyor.
Nef22; İstanbul Kültür Üniversitesi’nin hemen yanında, Dünya Ticaret Merkezi ile CNR Expo Fuarı gibi iş dünyasının önemli merkezlerine 500 metre, Bakırköy Adliyesi’ne ise sadece 2,5 km yakınlıkta konumlanıyor. İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezleriyle de aynı bölgede yer alıyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Proje Sahibi

Peker Holding

Lokasyon

İstanbul

Teslim Tarihi