Great Missenden Projesi

Great Missenden, İngiltere

Great Missenden Projesi, Londra kent merkezinin 56 km kuzeydoğusunda ve Oxford’un 50 km güneydoğusunda bulunan büyüleyici doğal güzelliğe sahip olan Chilterns Olağanüstü Doğa Güzelliği Alanı’nın ortasında yer alıyor.

Proje, 36 müstakil ev, 6 daire ve 1 dükkandan oluşuyor.

Proje, Great Missenden Tren İstasyonu’na çok yakın mesafede bulunuyor ve trenle Londra ulaşım yaklaşık 35 dakika sürüyor.

Gravesend

İngiltere

Great Missenden, İngiltere’nin Chiltern Tepeleri’ndeki Misbourne Vadisi’nde yer alıyor. Olağanüstü büyüleyici doğal güzelliğe sahip bir alanda bulunan bölge, yuvarlak tepeleri, muhteşem kayın ormanları, sessiz vadiler ve tuğladan evleriyle adeta bir cenneti andırıyor.

2015’te Daily Telegraph Gazetesi tarafından yapılan “Birleşik Krallık’ta Aile Kurmak ve Çocuk Yetiştirmek İçin En iyi Yerler” isimli araştırmada üst sıralarda yerini alan Great Missenden, “bir mücevher” olarak nitelendiriliyor.

İngiltere’nin orta çağ kiliselerine ve Buckinghamshire New Üniversitesi tarafından eğitim kurumu olarak kullanılan 1133 yapımı Missenden Manastırı’na ev sahipliği yapan şehir, mistik atmosferiyle de göz dolduruyor.

Great Missenden; İngiltere’nin önemli yemek festivali ve Besteci David Matthews’in, ‘İngiltere’nin en iyi korunan gizli festivali’ olarak adlandırdığı, klasik müzik severleri buluşturan “Little Missenden Festivali” ile özgün festivallerin de adresi oluyor.

Dünyaca ünlü çocuk kitapları yazarı Roald Dahl’ın, ölümüne kadar 36 sene yaşayıp birçok eserini yazdığı bu gizemli şehir, 2005 yılında adına açılan Roald Dahl Müzesi ve Öykü Merkezi ile yazarın adını da yaşatıyor.

Ayrıca şehrin güzelliklerini ekranlara taşıyan bir dönemin çok izlenen dizisi Midsomer Cinayetleri ise şehrin popülaritesini artıran önemli bir detay…

Georgian mimarisinin en güzel örneklerini sergilendiği Missenden, kırsal yapısı, geniş ve düz yeşil alanları ile bisikletçiler için de önemli bir güzergaha sahiptir.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker Holding London

Lokasyon

62-76 High Street Great Missenden Buckinghamshire HP16 0AU - İngiltere

Teslim Tarihi