Gravesend Projesi

Gravesend, İngiltere

Londra’ya sadece 40 km uzaklıkta olan Gravesend Projesi’nde, 3.500 m2’lik arsa içinde yaklaşık 6.000 m2’lik satılabilir alan bulunuyor.

Rezidans olarak tasarlanmış olan proje, Thames Nehri manzaralı 120 daireden oluşuyor.

Şehir merkezinde olan proje, Gravesend istasyonuna sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Londra’nın en büyük altyapı sistemi olan Cross Rail sistemi ile Londra ile Gravesend arasındaki mesafenin 16 dakikaya inmesi, projenin değerini bir kat daha arttırıyor.

Gravesend

İngiltere

İngiltere’nin Güneydoğu bölgesinde, Thames Nehri üzerindeki Gravesend, Londra’ya olan yakınlığıyla ve tarihi ve turistik yapısıyla göz dolduruyor.

Tarihi Taş Devri’nden başlayan Gravesend, bu dönemden, Demir Çağı ve Roma Dönemi’nden kalan buluntular ve koruma altındaki bölgeleri ile köklü bir tarihe sahiptir. Dünyada inşa edilip ayakta kalan en eski iskele olan Gravesend Kasaba İskelesi, geçmişle gelecek arasında köprü oluşturuyor.

1543’te Kral VIII. Henry tarafından inşa edilen bir Tudor Kalesi’ne ev sahipliği yapan Gravesend, özellikle Elizabeth Kulesi’nin replikası olan saat kulesi ile de biliniyor.

Bölge, uzun yıllarını Gravesend’de geçiren ve burada hayatını kaybeden ünlü roman yazarı Charles Dickens’ın şehri olarak biliniyor.

Şehrin yakınlarında, Gravesend ve Dartford arasındaki bölgede, 872 dönüm arazi üzerine kurulacak ve günde 40 bin ziyaretçi ağırlaması beklenen London Paramount Projesi, Londra’nın Disneyland’ı olarak görülüyor. Gravesend’e 10 dakika uzaklıktaki Krallığın en büyük alışveriş merkezi olan ve yılda 27 milyondan fazla turist çeken Blue Water, önemli dinamiklerden biri olarak bölgenin ekonomisini canlı tutuyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker GYO AŞ

Lokasyon

M Block, Gravesend and North Kent Hospital, Bath Street, Gravesend, Kent, DA11 0DG - İngiltere

Teslim Tarihi