Finchley Projesi

İngiltere

Finchley Projesi, çiftlik bölgelerine yakın konumu ile kır ve kent hayatını buluşturan Londra’nın Finchley bölgesinde 8 müstakil ev, 15 daire ve 1 dükkandan oluşuyor. Proje, ormana ve golf alanlarına yakınlığı ile temiz hava ve keyifli bir yaşam sunuyor.

Kuzey Finchley, Woodside Park veya Doğu Finchley’den Londra’nın merkezine 20 dakikalık bir metro yolculuğu ile kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Finchley Projesi’nden Knightsbridge, Oxford Circus, Piccadilly Circus gibi Londra’nın en popüler ve hareketli bölgelerine sadece 15 dakika gibi sürede ulaşılabiliyor.

Finchley

İngiltere

Finchley Church End olarak da bilinen Finchley, Kuzey Londra’nın merkezinde gelişen bir metropolitan…

Victorya ve Edward Dönemi mimarisi ile 13. yüzyıldan kalma tarihi St Mary’s Kilisesi şehrin tarihine önemli katkı sunarken, Kuzey Finchley, 1920’lerin mimari örnekleri, Central Finchley, Edward ve Victorya Dönemi evleri, Doğu Finchley ise 19. yy’dan kalma İngiliz mimarisi ile dikkatleri çekiyor, Alexandra Sarayı da bu tarihsel kimliği muhteşem duruşu ile tamamlıyor.

Eğitim seviyesi oldukça yüksek olan bölgede birçok yüksek performanslı okulun bulunması özellikle çocuklu ailelerin ilk tercihi olması yönünde farklı bir iddia ortaya koyuyor.

Bölge, önemli birçok ismin de hayatında farklı bir yere sahip… Finchley; 1959-1992 yılları arasında Margaret Thatcher’ı parlamentoya taşıyan seçim bölgesi olma, George Michael’in doğduğu şehir olma ve Hugh Grant ve Julia Roberts’in başrollerinde yer aldığı Notting Hill’in bir bölümüne ev sahipliği yapma özellikleriyle de adından söz ettiriyor.

Çeşitli golf kulüplerine yakın konumu, dans ve tiyatro stüdyoları, galeri ve kafeleri ile cazibe merkezi olan bölge; aynı zamanda ünlü parkları ile doğanın içinde bir yaşam sunuyor. Bölgenin açık alanları, iyi okulları ve banliyö atmosferi, şehir merkezine uzaklıktan ödün vermeden şehir içi yaşamı isteyenler için cazip bir seçenek haline geliyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Arsa Sahibi

Peker Holding London

Lokasyon

Dollis / 141-143 Dollis Road - Finchley NW7 1JX - İngiltere

Teslim Tarihi