ERFT QUARTIER

Grevenbroich, Almanya

Erft Quartier Projesi, enerjinin başkenti olarak bilinen Grevenbroich şehir merkezinde, 37 daire, 1 dükkan ve 28 araçlık otoparktan oluşuyor.

Projeye 400 m mesafedeki tren garından, Düsseldorf ve Köln’e ulaşılabiliyor.

Köln’e 35 km, Düsseldorf’a 25 km uzaklıkta bulunan proje, Uluslararası Düsseldorf Havaalanı’na 35 km uzaklıkta bulunuyor.

Dormagen

Almanya

Almanya’da Düsseldorf – Mönchengladbach – Köln şehirlerinin ortasında, Neuss şehrine bağlı, 63.000 kişilik nüfusunun %10’unu Türklerin oluşturduğu Grevenbroich, eski zamanlardan beri “Castle Town” yani “Eski Kale”olarak adlandırılıyor.
Avrupa’nın en büyük yerüstü kömür madenini (Garzweiler Maden Ocağı) sınırları içerinde bulunduran şehir, çıkarılan kömürden yine aynı bölgede bulunan termik santrallerde elektrik üretilmesi nedeniyle “Enerjinin Başkenti” olarak tanımlanıyor.
İş alanları ve istihdam olanakları ile gelecek vaat eden Grevenbroich’te, bölgenin en büyük alüminyum fabrikası Hydro
Aluminyum AG da yerini alıyor.
1887 yılında konut olarak inşa edilen ve bugün müze olarak kullanılan Villa Erckens, Langwaden Manastırı, Wilhelem Manastırı, Peter ve Paul Parish Kilisesi, eski belediye binası, Grevenbroich Kalesi şehrin kültürel mirasını oluştururken, geniş yeşil alanlar, büyülü ambiyansa sahip oIan Hamilton Finlay Park’ı, zengin gastronomisi keyifli vakit
geçirmek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Proje Sahibi

Peker Investment GmbH

Lokasyon

Bahnstrasse / Montzstrasse 41515 Grevenbroich

Teslim Tarihi

2020