Bomonti Business Center

İstanbul,Türkiye

Osmanlı Devleti’nde 19. yüzyılda yaşanan sanayileşme süreci kapsamında, İsviçreli Bomonti Biraderlerin özel teşebbüsü ile 1890 yılında Feriköy’de kurulan Bomonti Bira Fabrikası, dönemin en güçlü yatırımlarından biri olarak, bulunduğu semte de adını vermişti.
Bugün, bu adı taşıyan Bomonti Business Center, İstanbul iş dünyasının yeni gözde lokasyonu olan bölgede, bir yanına Boğaziçi, diğer yanına da Haliç’i alarak muhteşem bir tablo oluşturuyor.
Peker Holding’in arazi sahibi olduğu ve proje yükleniciliğini üstlendiği Bomonti Business Center, 28.000 m2 alan üzerine kurulu olan 29 kat ve 84 bağımsız bölümden oluşuyor. Yüksekliği, 102 m’ye ulaşan proje, Türkiye’de ve dünyada imza attığı başarılı projelerle adından söz ettiren ve iki yıl üst üste uluslararası gayrimenkul ödüllerini kazanmış ünlü Mimar Murat Kader’in imzasını taşıyor.
Bomonti Business Center; çalışanların istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan, çevreye duyarlı tasarımı, teknolojik donanıma sahip güçlü altyapısı ve üstün inşaat kalitesi ile öne çıkıyor.
Çalışanların motivasyonlarını en üst seviyeye çıkaracak konforlu ve rahat ortamı sağlamak için dizayn edilen ofisler, güvenlik duvarını aşmadan, yarı açılabilir camlar sayesinde, doğal hava sirkülasyonu yapabilme imkanı sağlıyor.
Ortak toplantı odaları, spor salonları, IT ihtiyaçları için veri depolama ve kopyalama sunucuları ofis sahiplerinin kullanımına sunuluyor.
Bomonti Business Center’ın Bomonti Ada gibi iş dünyasına nefes aldıran projelerle iç içe olması, İstanbul’un trafik sorununu en aza indiren bağlantı tünellerine 100 m, metroya yürüme mesafesinde olması, çevreyolu ve havalimanlarına en kısa sürede ulaşım imkanı sağlaması ve bulunduğu lokasyonun İstanbul’a hakimiyeti, projeyi çok daha değerli hale getiriyor.

Bilgi Talep Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum.
Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

Proje Sahibi

Peker Holding

Lokasyon

İstanbul

Teslim Tarihi

2013

Satış Ofisi / İletişim

Bomonti Business Center / 0850 360 44 96